Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » EGy bogre kave utan 108 a...

EGy bogre kave utan 108 a pulzusom Ha kisebb adagot iszok nem ennyi hanem 80-90 108 normal egy bogre kv utan?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ha nem érzed rosszul magad,akkor hagyd békén ezt a pulzus dolgot.Nem kell vele ennyit foglalkozni,vagy kérdezz rá a háziorvosodnál.

Minden héten ugyanezt megkérdezed.

Sportolj,dolgozz vagy valamivel kösd le magad mert ebbe a semmiségbe bele fogsz őrülni ha egyfolytában magadat figyeled.

2017. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első! Ne fogalalkozzál vele! Már ezerszer leírták egy páran,hogy normális. Szinte már beteges,hogy ezen jár az agyad folyamatosan.
2017. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyem alapban szaz. Na most akkor mi van? Nem lehet hogy nagyon vekony vagy?

Nekem azt mondtak azert. Mondjuk azota felszedtem 10 kilot, de meg igy is. So what?

2017. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sose nézegesd ennyit mert belebetegszel. Pszichésen. Hallod nekem alapból 80-85 néha. Amúgy a pulzus meg percről percre változik, nem állandó érték. 60-90- ig tök oké kávé nélkül is.
2018. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!