Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mégis mi történt velem?...

Mégis mi történt velem? Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteget szédülök, nincs erőm semmihez, sokszor érzem hogy mindjárt összeesem. Gondoltam rá hogy lehet hogy a stressz miatt van, mert mostanában kicsit stresszes vagyok. Mentálisan is le vagyok gyengülve, tanulni sincs erőm. Nagyon sok energiaitalt iszom de sajnos nagy függő vagyok. Ez mennyire játszhat közre? Adnátok tanácsokat?

2017. márc. 21. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az energiaitalt jó lenne elfelejetni! Tönkre vágja a vesédet,szívedet. Lehet,hogy ez most csupán egy "tavszi fáradtság" - mostanra merültek ki a szervezeted vitaminraktárai,de nem ártana egy vérképet nézetni, szérum vassal,hogy nem vagy-e vérszegény.
2017. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Energia ital felejtős, hacsak nem akarod a májadat cseréltetni, és ez nem vicc. Nem arra találták ki, hogy folyamatosan igyad.A szervezet működése így a vérnyomás értéke,álmosság,fáradság stb. belső elválasztású mirigyek, szervek által szabályozott folyamat amiben ha zavar támad akkor lehetnek olyan tünetek, mint az alacsony vérnyomás esetén a szédülés.Nincs üzemanyag a működéshez az is problémás lehet, azaz vitaminok, ásványi anyagok, hiánya. Gyanítom kölök vagy mert érett felnőtt ember nem kérdez ilyesmit hanem elmegy orvoshoz. Nem mind hülye elhiheted.
2017. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!