Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől búg a fülem? És furcsább...

Mitől búg a fülem? És furcsábban érzékelem a dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan egy hete folyamatosan mikor nyugalmi állapotban vagyok elkezd csengeni a fülem és napközben szürkébbnek látok mindent olyan mintha szédülnék. Nem bírom leírni milyen érzés ez csak furcsábban látok mint régen. Voltam lent dokinál mondtam neki ezt a szédüléses panaszt azt mondta kicsit fent volt a vércukrom meg a vérnyomásom is. A lényeg a lényeg hogy nagyon zavaró és a közérzetem is rosszabb ugye ettől.

2017. márc. 30. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A fülzúgással menj el fül orr gégére és tusztíttasd ki a füled. Szerintem attól van,hogy súg zúg. A szedülés a magas vérnyomás és vércukorszint tünete is. Kezeld!!!
2017. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kérdező megtudtál valamit?

Nálam is hasonló tünetek vannak,de semmit nem tudok.

Voltam hallásvizsgálaton de ott semmi különöset nem találtak.

2017. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én voltam szemészeten vele, de azt írták semmi baja a látásomnak. A fülzúgás szerintem a kosztól volt. A furcsábban érzékelem a dolgokat pedig egy depressziós/antiszociális zavar volt, ezt onnan tudom, hogy nagyon sok programot beiktattam magamnak, naponta edzem és elmúlott valahogy szóval az időre hagytam.
2018. júl. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!