Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudom hogy hülyén hangzik de...

Tudom hogy hülyén hangzik de evés után kis bizsergést, rezgést érzek az egész testemben, szinte közvetlenül érzékelem ahogy a tápanyag felhasználódik a sejtekben és ahogy energiává alakul, hővé lesz. Ez tényleg lehetséges vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés
Érdekes mert egy idő után olyan mintha kihültem volna, elkezdem érezni hogy higebb van körülöttem és fázom.Nagyon fázós vagyok (bár az utóbbi időben felszedtem egy kicsit és most kevésbe) erre akarok talán magyarázatot adni ezzel az egésszel
2009. dec. 5. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
?
2009. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen :D
2009. dec. 5. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
hülyeség :D egyébként az természetes hogy evés közben melege van az embernek de nem e miatt.
2009. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hanem?
2009. dec. 5. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez lehetetlen, Túl sokat agyalsz. Élvezd az életet---.. a kaját is!...ne törődj ilyen hülyeségekkel....
2009. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!