Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Tavasz? Másoknak...

Mitől lehet? Tavasz? Másoknak is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Éjszakánként nem tudok aludni, nem gondolkozom nincs semmi gond az életemben lekopogom, mozgok is de egyszerűen álmos vagyok mégsem tudok aludni. Emellé még néha délutánonként társul fejfájás ami későbbre elmúlik. Soha nem fájt a fejem, 22 éves vagyok de életemben 1 napot nem tudok mondani amikor fájt a fejem, az elmúlt napokban viszont többször előfordult.

Lehet a hirtelen jött tavasz miatt? Csak erre tudok gondolni. Komoly bajom nem hiszem hogy lehet. Másnak szokott ilyen lenni? Meséljetek....

Köszi előre is! :)

22/N


2017. márc. 30. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam volt ilyen, amit leírsz.

én folyamatosan fáradt voltam, de alig tudtam aludni... sokszor keveset... nagyon oda voltam.

Voltam dokinál, mert hosszú ideig ilyen voltam, ő azt mondta kimerültség, vitamint kellett szednem, meg sok zöldség, gyümölcs. Rendbe jöttem.

2017. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, nehezeben alszom el, számomra egyelőre a maszturbálás a "megoldás", max. a harmadik után elalszom.


De nálam ez az állapot tavasz végére megszűnik.

2017. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második....:D :D :D ilyen problemam nincs itt fekszik mellettem a párom már 2 éve :D köszi a válaszokat! :)
2017. márc. 30. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Nyeh, mázlista :D


Én mondjuk könnyebben aludtam el mikor volt valakim, jó érzés volt. Hát ha még előtte volt "fárasztó torna" is...


Hát, sajnos ilyen már nem lesz, de megmarad szép emléknek.


Kicsit eltértem a tárgytól.

2017. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is rosszul alszom pár hete, már nagyon kikészültem, ma éjszaka pl alig aludtam, rengeteget fent voltam és hajnalban fel is keltem.
2017. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!