Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl meleg irodában dolgozom,...

Túl meleg irodában dolgozom, az ablakok nagyok, de nem nyithatóak, csak levegőszűrő van, légkondi nem működik. Hogy viseljem el?

Figyelt kérdés
A jogszabályi 31 fokot nem haladja meg, de alig bírom elviselni. 10 perc után szinte bealszom.ventillátor a benti meleg levegőt keringeti. a folyosón hűvösebb van, onnan jön egy kis hidegebb, de nem sok és nem mindig lehet nyitva az ajtó.
2017. ápr. 1. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az oxigén ellátása a gond , zárt rendszerben nem keletkezik friss .A maradékot elszívják az emberek . Ezen a légkondicionáló sem segít . Erre hivatkozz . Nyáron még rosszabb lesz .
2017. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
javítsák meg a lékondit vagy vegyenek egy mobil klímát.
2017. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy az iroda hőfoka le van írva jogszabályban. Én már dolgoztam 38 fokos, és 15 fokos irodában is. Szörnyű volt.
2017. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!