Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2-3 naponta hasmenésem van es...

2-3 naponta hasmenésem van es nagyon rossz! Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 11:28
 1/6 Blondie.W ***** válasza:
Igen. De ezt neked is tudni kéne. Ha valami nem úgy működik, ahogy kéne, azt csak az orvos tudja megmondani.
2017. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem csak az orvos, nagyon jó házi gyógymódok vannak, diagnosztiák, ettől még menjen orvoshoz
2017. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! És mik lennének azok a házi gyógymodok ?
2017. ápr. 5. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz orvoshoz is, de a te esetedben még az is elképzelhető, hogy valamilyen étel, vagy ital okozza. Pl. tej, vagy tejes kaják. Általában ez szokott a leggyanúsabb lenni.
2017. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Battman válasza:

Nekem is volt egy időben ilyen problémám, azt hittem laktóz érzékeny lettem, de egy allergia vizsgálat során kiderült, bizonyos fűfélékre allergiás vagyok. Pont akkoriban szedtem egy gyógynövényes étrend kiegészítő kapszulát. Amint abbahagytam, elmúlt a hasmenésem is.

Tehát érdemes elgondolkodni, hogy van-e olyan étel vagy ital, ami okozhat hasmenést...

2017. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem mész orvoshoz akkor széntabbletták, és imodium bevétele, de nem egyszerre, mert valamennyire hatástalanítja a szén az imodiumot
2017. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!