Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 12 órát alszom naponta, mégis...

12 órát alszom naponta, mégis mikor felkelek fáradtabb vagyok mint valaha. Miért? Hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aludj 12 órát, és éjfél előtt feküdj le aludni. 7-8-9 óra alvás bőven elég.
2014. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aludj 12 órát, az se egészséges.
2014. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a háziorvosodhoz és kérj egy általános kivizsgálást, küldjenek el laborra.

Illetve még lelki gondok is okozhatnak ilyen állandó álomkórt.

Azt próbáltad már, hogy nem alszol 12 órát, hanem csak annyit, amennyit általában szoktak egészségesen az emberek? 7-8 órát?

2014. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én túlalvásnak hívom ezt az én szervezetem is így reagálja le, valahogy olyannak tudom leírni, hogy a szervezetemnek kell pl 7-8 óra ha ettől többet alszok akkor a belső órám újra elkezd számolni és ha felkelek pl 10 óra alvás után a belső óra csak 2-3 nál jár és úgy is veszi a szervezetem mintha tényleg csak annyit aludtam volna ilyenkor nagyon nehezen tudok kikászálódni az ágyból stb, ezért nálam egész nyári szünetben be volt kapcsolva pl az érbesztő.
2014. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Túlalszod magad. Ennyi. Nem kell orvos ehhez. Nekem is ez volt sokáig. Az éjfél előtti alvásórák duplának számítanak,szval ha elalszol 11kor és 6kor kelsz az olyan mintha 8 órát aludnál. Ponn jó
2014. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!