Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Honnan tudom hogy aranyerem...

Honnan tudom hogy aranyerem van? 18F

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy súlyzós edzést végzek, és van az anuszom mellet egy kitüremkedés nagyon pici negyed borso nagyságú, viszont WC használat után mindig azt veszem észre hogy véres a papír (főleg ha munka helyen WC papírt használom). Nagyon meg vagyok ilyedve már vagy 3 hónapja van ez és nem tudom mitévő legyek. Lehet hogy előjele ez az aranyérnek? Ha nem használok durva WC papírt akkor teljesen elmúlik?

2017. ápr. 19. 05:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az igazi arany ér piszokul fáj! [neked kb, az kezd kialakulni] Fájdalom csillapító nélkül én legalább is még ülni se tudtam! Ettől rosszabb csak a belső arany ér, ott azt mondják az orvosok addig jó még nem vérzik, külsőnél más a helyzet, az nem olyan komoly mert több mindennel lehet kezelni, el kell menni dokihoz, a körzeti is megteszi.
2017. ápr. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak előjele, hanem már az is. Ne várd, hogy rosszabra forduljon.
2017. ápr. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez már az!! Hajrá kondisok, emeljetek súlyokat, hogy beszarjatok! :DDDD

Liberot nektek! :D Vicc!

2017. ápr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez már aranyér. Ha begyullad, nagyon tud fájni.
2017. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy nagyon kemény széklet miatt van?
2017. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem és mi a helyzet? Vissza lehet szorítani? Vagy csak egyre rosszabb Lessz? Mit lehet tenni?

Ha létezem a súlyokat elmúlik? Nagyon meg vagyok ilyedve

2017. ápr. 19. 20:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Szokott víz szerű anyag is folyni belőle, ha ép nem vér folyik. Általában WC használatkor egy két csepp
2017. ápr. 19. 20:44
 8/8 Dr.Bánfalvi Péter válasza:
Leginkább belső aranyérnek tűnik. Érdemes edzés előtt 2 aranyértablettát bevenni. Ha utána is van még vérzés, előesés, szakembernek, proktológusnak mutassa meg magát.
2017. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!