Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 23 éves lány vagyok. Elvileg...

23 éves lány vagyok. Elvileg aranyerem van, két hete vérzik, de úgy hogy csöpög a vér ha wczek. Csak akkor. Normális ez? Normális egyáltalán hogy így vérzik?

Figyelt kérdés
Az orvos megnézte, írt fel krémet, kúpot érfalerősítőt. Két napja, és még mindig semmit se hat.

2013. júl. 30. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálta a konzervatív kezelési módot.

Ha nem hat, akkor műteni kell.

Persze, hogy nem normális, az sem ha egy kicsit vérzik.

10-14 napot szoktak várni.

2013. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint hogy aranyérhez képest normális-e.Csak már tényleg kétségbe vagyok esve,eddig mindig gyorsan elmúlt és nem vérzett így.
2013. júl. 31. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz az alatt, hogy csöpög, de ha egy aranyérből csöpög a vér az már elég masszív vérzést jelent.

Valószínűleg a gyógyszer nem lesz elég, de ezt majd az orvosod dönti el.

2013. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy székelés után rendes vértócsa van...
2013. júl. 31. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes proktológust.
2013. júl. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Apukámnak is ilyen volt, gyűrűzni kellett neki. Szerintem mindenképp menj vissza dokihoz mert csak rosszabb lesz.
2013. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!