Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agyvérzés? Ugye nem?

Agyvérzés? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Egész nap almos vagyok.. luktet, szur es nyom a fejem mindenutt.. szedulok.. zsibbadok.. olyan mintha satuval nyomnak a fejemet... felek hogy nagy a bajom... sajnos szorongos tipus vagyok.. okozhatja lelki hatter vagy akar a front is?? Vagy nagy a bajom? Folyton ilyen rossz dolgokon jar a fejem... félek elaludni is mert attól rettegek hogy éjjel kapok agyvérzést

18/f



2017. ápr. 27. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod és a pulzusod mérd meg! Vegyél be valami nyugtatót. Holnap menj el az orvoshoz.
2017. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak pszichés dolog. de mérd meg a vérnyomásod, illetve menj el ma a háziorvosodhoz.
2017. ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
145/98 volt... kicsit magas.. a fejem még mindg nyom és feszült vagyok.. de a házidoki nem fogad ha nincs lázam.. ugyhogy ez kapufa
2017. ápr. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!