Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy ilyeneket...

Normális hogy ilyeneket képzelek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje folyton olyan szituációkba képzelem magam, amik sose fognak megtörténni. Pár hete volt egy srác aki tetszett és csak rá gondoltam. Mindenféle törtèneteket találtam ki a fejembe vele kapcsolatban és nagyon beleéltem magam. Ez megy sokszor egész nap. Valami baj van velem? Vagy azért találom ki ezeket mert a saját életem nem valami izgalmas?

16/L



2017. ápr. 29. 10:59
 1/4 anonim válasza:
Velem egyfolytában ez van. Ha látok egy romantikus filmet vagy egy jó zenét hallok mindig történeteket kreálok a fejemben. Nyugi nincs semmi baj veled.
2017. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Oh, ne aggodj :) en multkor osszefutottam a buszon egy nagyon sraccal, aki kereste a tekintetemet, azota ki sem tudom verni a fejembol :)
2017. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Üdv a klubban :D
2017. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam egészen addig, amíg össze nem jöttem a barátommal (21 évesen). De addig folyton ábrándoztam, sztorikat találtam ki, néha kifejezetten hosszúakat, és egészen részletesen megformáltam őket. Kicsit sajnálom is, hogy leszoktam erről...
2017. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!