Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha ilyeneket gondolok a barátnőmről? Miért képzelek ilyeneket?

Figyelt kérdés
A barátnőm másik városban jár egyetemre és ugyan minden nap hazajön én néha olyanokat képzelek be magamnak, hogy lehet, hogy épp kefél valakikkel (egyszerre több pasival is). És ehhez hasonló dolgokat. Szerintetek ez mi?
2012. jún. 23. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bízol meg benne
2012. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 valaszado_lany ***** válasza:
En sem bizok a tavolsagi kapcsolatokba.. es foleg mikor egyetemista vagy sok minden tortenik... es nem hibaztathatod ezert mert normalis h szorkozni szeretne..
2012. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Johnny B. Goode ***** válasza:
Az meg természetes, hogy a szórakozás ott kezdődik, hogy félrekefél több sráccal egyszerre, ugye? :)
2012. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem alaptalan a gyanúd, én egyszer utánanéznék a barátnődnek személyesen. Ezek a mai lányok nagyon aljasak tudnak lenni, sokszor épp olyan kis ártatlan, alacsony lányok, akikből ki sem néznéd mikre képesek.


Bár ne legyen igazam, tesó, de jobb félni, mint megijedni!

2012. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Micsoda válaszok..! "Olyan

kis ártatlan, alacsony lányok, akikből ki

sem néznéd mikre képesek"- már minket is általánosítanak?Hajjaj..én egyáltalán nem ilyen vagyok.:/ :D

Na,mindegy,a lényeg az,hogy járj utána!Itt neked egy válaszadó sem fogja megmondani tutira,hogy mit csinál-mit nem.Aki meg csalódott,az ne már ide kommentelgesse-lehet,hogy ok nélkül-hogy nem alaptalan a gyanakvás...

2012. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!