Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől hideg és izzadt a kezem?

Mitől hideg és izzadt a kezem?

Figyelt kérdés

Főleg délelőtt az iskolában. Gondoltam, hogy stressz, de ha nyugodt vagyok akkor is szinte folyik róla a víz. Otthon viszont nem izzad, esetleg ritkán. Hideg se szokott olyan gyakran lenni.

Kegyetlen idegesítő tud lenni, hogy hideg mint a jég és még vizes is. Ujjak hidegek tenyérnél picit melegebb.

El kéne mennem orvoshoz ezzel?

18/f



2017. máj. 4. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hiperhidrózis, valóban szorongás, stressz okozza. De az is lehet, hogy vérkeringés során nem jut elég meleg a kézbe, közben simán izgulsz. Nem fázol a suliban, de mégsem öltözöl fel, hogy ne cikizzenek?. Én pl. a múlt héten meg tegnap is még az [link] dzsekimet is magamon hagytam néhány órán, elég hő jutott máshová, nem volt hideg a kezem sem. 17/L
2017. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja én is ilyen típus vagyok. Hiába hiszed azt hogy nyugodt vagy ,az iskolában nem lehetsz nyugodt ezért nem izzad otthon a kezed.


Vagy még az is lehet ha reggel éhes vagy és fáj a gyomrod de valamiért ezt nem éled meg úgy hogy tudatosul mert az iskolára figyelsz.

2017. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!