Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit szedjek a folytonos...

Mit szedjek a folytonos fejfájásra?

Figyelt kérdés
Van olyan ember, aki tud segíteni mit tegyek a mindennapi tompa fejfájás ellen? A kávé szokott használni, de néha az sem. Borzalmasan alacsony a vérnyomásmérő, a másik pillanatban még magasabb. A Cataflam segít, de azt még nén akarom minden alkalommal szedegetni. Az a gond, hogy koncentrálni nagyon nehéz sokszor. Nyomott, enyhe lüktető fejfájások van. Mit szedjek erre? A doki azt mondta napi 1 kávé a vérnyomásra, de ennyi.

#fejfájás #fájdalmas napok
2017. máj. 10. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell ész nélkül gyógyszereket bevenni, hanem el kell menni orvoshoz, egy alapos vizsgálatra. Fejfájásnak oka, van, és meg kell találni a kiváltó okokat. Nem pedig ész nélkül tömni a gyógyszereket. Azok amúgy sem segítenek
2017. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

"Borzalmasan alacsony a vérnyomásmérő, a másik pillanatban még magasabb. ... még nén akarom ... fejfájások van."


Töröd a magyart?

2017. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 Te meg a gyik helyesírás ellenőrző kisasszonya vagy?
2017. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni vérvételre, nekem az alacsony nátrium szint okozott gondokat. Probálj meg mozogni, sok folyadékot inni, illetve inkább kevesebbet, de naponta legalább 4x enni.
2017. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Alap kérdés,tudom...de iszol elegendő mennyiségű folyadékot?

2017. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3, nem árt tudni, hogy mennyire érti a nyelvet az, akivel kommunikálni készülsz.
2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Probálj ... sok folyadékot inni, illetve inkább kevesebbet"


Most akkor hogy is kell ezt érteni?

2017. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"...sok folyadékot inni, illetve inkább kevesebbet, de naponta legalább 4x enni"

Az illetve kötőszó olyasmi funkciót tölt be, mint a pontosvessző. Sokat igyál. Keveset, többször egyél. Ezt jelenti (bár nem én írtam).


Nekem két éve van állandó fejfájásom, azóta járok orvostól orvosig. Most már pánikrohamaim is vannak. Antidepresszánsokkal, antiepileptikumokkal próbálnak kezelni, de a mellékhatások miatt még egyiket sem tudtam szedni.

A fájdalomcsillapítókkal vigyázz: havonta 10 szemnél többet nem szabad bevenni, mert rebound fejfájást okoz.

Ha ez a jelenség, hogy értelmetlenségeket írsz, gyakran előfordul, azt mondd el az orvosnak!!!

2017. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem feltétlen van nyilvánvaló oka.. Erre én vagyok az ékes példa. Ugyanez a problémám, mint a kérdezőnek. És higyjétek el, elegendő folyadékot iszom, normálisan eszem, "normális" életet élek, a vizsgálat sem mutatott ki semmit. Ez lehet genetika is egyebekben. Nekem a Flamborin cseppek sokat segítenek, persze ezt sem ajánlatos rendszeresen fogyasztani.
2017. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Flamborin hatóanyaga ugyanaz, mint az Algopyriné, valóban nem szabad rendszeresen szedni.
2017. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!