Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van különbség a különféle...

Van különbség a különféle Ginkgo kapszulák között? (Van amelyiken feltüntetik a terpén-lakton tartalmat, van ahol nem)

Figyelt kérdés
Konkrétan: a bilobil és a bio-biloba tájékoztatóján látni, hogy a kivonat 24%-a ginkgoflavon glikozid és 6% terpén-lakton. De pl a jóval olcsóbb Healthy-America gyártmányú nem említ terpén-laktont... Ez utóbbi akkor nem is olyan jó? :) Nem sikerült kiderítenem mi az igazából. Valaki tudja esetleg? Vagy tud esetleg valaki ajánlani más, a fenti neves cuccoknál olcsóbb jó minőségű ginkgo kivonatot?
2010. máj. 16. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Ginko-bilobát szedtem(bilobil forte).Igazából nem tudom,.... miért szeretnéd szedni???Mert szerintem attól is függ, főleg a hatóanyag tartalma.Én spontán hallásvesztést"kaptam" a jobb fülemre és erre kaptam ezt a gyógyszert, mint értágítót és értisztítót. Neked mi a panasz?
2010. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem fülzúgásra javasolták.


Kicsit jobban utánajárva látom hogy ez a terpén-lakton felelős a keringés javításáért az agyban meg valami tápanyagok jobb felszívódásáért, ezért azt hiszem inkább én is az olcsóbb termékekkel szemben inkább azt választom amin feltüntetik ezt is mint hatóanyagot.


De azért ha valaki tudja, hogy az olcsóbb cuccokban is van-e esetleg, akkor arra még kíváncsi lennék!

2010. máj. 19. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!