Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ágyból ( matrac-huzat penészes...

Pocok16 kérdése:

Ágyból ( matrac-huzat penészes) hogy lehet kiszedni a penész gombát?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma hogy az eddig egyszemelyeskent használt ágyamat ki fordítottam két személyesre , aztán most visszafordítottam volna egy szemelyesre , annyi a lényeg hogy az alja amit egy személyesnek visszaforditottam peneszes volt .. December óta nem volt levegoztetve így bepeneszesedett hő hatására . Hogy lehetne kiszedni a huzatból illetve a matracbol ? ( ha jól tudom már matrac is peneszes lehet ). Illetve úgy hogy nem lehet az agyat kivinni a szabadba mivel a matrac össze van varrva , kapcsolva az óriási agy kerettel 😞

#tisztítás #ágy #huzat #ágynemű #matrac #penész #penész gomba #penészölés
2017. máj. 17. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nehéz lesz. Keress olyat, aki bútortisztítással foglalkozik, és ért is hozzá!Én kivinném a házból, és felgyújtanám. Viccet félretéve, ne aludjatok rajta, mert komoly bőr, és tüdőbetegségeket lehet kapni a penésztől! Ezt semelyik ágy nem éri meg!
2017. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!