Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen matrac az, ami kényelmes?

Milyen matrac az, ami kényelmes?

Figyelt kérdés
Mármint, amiben nincsen rugó, és jól lehet rajta aludni. 30 ezer forintom van hogy vegyek matracot, mert amim van, az totálisan gáz, takaró van rajta, hogy a rugók annyira ne bántság az oldalam, de már tűrhetetlenné vált az állapot, és szeretnék beruházni egyre. Mit kell nézni a méreten kívül a matracoknál?

#alvás #franciaágy #ágy #matrac #nem susog mikor dugom marit
2016. aug. 22. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Például hogy tudj rajta szeretkezni (ha már nagykorú vagy), a méret nem számít.
2016. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Franciaágyról van szó, és az sem lenne utolsó szempont :D
2016. aug. 22. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből pláne franciaágyra nemigen fogsz igazán jót találni. Rugós vagy esetleg szivacsmatracokat lehet venni ennyiből ha kifogsz egy akciót, mi anno huszonvalahányért vettünk egy rugósat, de nagyon hamar rájöttünk, hogy nem volt egy túl jó választás. Sajnos a jobb matracok nagyon drágák. :(

Esetleg memóriahabos fedőmatracot tudsz venni ennyiből a régi matrac tetejére, a takarónál jobb.

2016. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as kommentelőhöz: Tehát , tulajdonképpen hány ezer forinttól lehet jó matracot venni? Mert, ha 30 ezer kevés, akkor kb mennyit kéne igazán rá szánnom, hogy működjön a dolog?
2016. aug. 22. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát sajna egy jobb matrac mindenképpen 100 fölött van.
2016. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
160x200-as szivacsmatracot vettem a jyskben mostanában 40-ért (60 helyett akciósan - szeptemberben újra akciós lesz). Én nem igazán érzem a különbséget köztük, gyakorlatilag a méret és az ár alapján választottam. Illetve még annyit tudtam, hogy nem rugósat akarok (mert azzal volt már rossz tapasztalat a családban).
2016. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!