Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki valamikor beszédül...

Ha valaki valamikor beszédül néhány másodpercre vagy egy fél percre az utcán az normális?

Figyelt kérdés

Úgy hogy előtte evett valamennyit szóval nem éhgyomorral van, vérnyomását gyakran méri rendben szokott lenni, és nem volt stresszes, feszült állapotban se. Édességet is evett előtte szóval a vércukra se nagyon eshetett le.

Hozzáteszem még azt hogy nemrég volt vérvételen ami semmi egészségügyi gondot nem mutatott ki, minden rendben volt.

Mennyire kell azzal foglalkozni ha valaki ilyen rövid beszédülést tapasztal hirtelen?


2017. máj. 21. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Kialvatlannak mondjuk kialvatlan volt a nap folyamán annak nem tudom mennyi köze lehet ehhez
2017. máj. 21. 21:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszer előfordul, nem feltétlenül kell miatta aggódni, de ha rendszeres, az semmiképpen nem normális, és további kivizsgálást igényelne.
2017. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem rendszeres nem kell miatta aggódni szerintem. Én akkor szoktam megszédülni, ha nem ittam eleget. Nem lehet, hogy ez volt a baj?
2017. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!