Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan füldugó ami mellett...

Van olyan füldugó ami mellett nagyon minimális beszéd hallatszik?

Figyelt kérdés

Most vettem 4.500.- forintért alpine softsleep-et de szart sem ér és nagyon mérges vagyok. Munkához kéne, mert nem igazán tudok úgy jól dolgozni, hogy mellettem beszélnek.


Minden választ előre is köszönök.



2017. máj. 30. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.Én doboláshoz vettem. Ha csak kicsit nyomom be a fülembe, letompítja a dobok/cintányérok hangját, de ha szól valaki, azt simán meghallom.Ha jobban benyomom, akkor beszédet nem hallok, csak a dobokat.Azokat is tompán, halkan (pedig azok k@rva hangosak!) Árat, típust nem tudok mondani, de hangszerboltban tudnak segíteni. Egyszerű, olcsó kis cucc.
2017. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ilyen szivacs amit megformalsz? Vagy inkabb olyan mint egy fules?
2017. máj. 30. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Memóriaszivacs füldugóm van, szinte semmi külső zajt nem hallok ha rendesen bent van. Gyártót nem tudok mondani sajnos, de 4500ft-nél hót olcsóbb volt.
2017. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha pesti vagy meg tudod mondani hol vetted?
2017. máj. 30. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Patikában 600 ft-ért lehet kapni viasz füldugót, olyan alakra formázza az ember, amilyenre akarja. Lehet úgy is betenni, hogy kis rés maradjon, és úgy is, hogy teljesen zárjon.

Egy cégnél, ahova régebben bedolgoztam, a jogászon munkavédelmi fülvédő volt, hogy a komplikált jogi szövegekre oda tudjon figyelni, miközben 20-an beszélnek körülötte. Az kb. 5x annyit csillapít, mint egy füldugó, és még az is 4500 alatt van (talán 3-4000 lehet).

2017. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is is az ilyen waxos, viaszos, szilikonos füldugókat ajánlom. A szivacsos az nem olyan jó.

Én ilyet szoktam használni

[link]

Biztos van gyógyszertàrban, drogériàban hasonló.

2019. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!