Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szülés után elég rossz lett a...

Szülés után elég rossz lett a vérképem, a hemoglobinszintem alacsony és a vasértékem - kaptam napi 200 mg vasat. Kb. mennyi idő, mire feltöltődnek a vasraktárak?

Figyelt kérdés

Hg - 65

Vas - 2,8.


2017. jún. 2. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
az jó alacsony hemoglobin. Vért kellene kapni, vagy vénás vasat. Csak szájon át pótolt vassal több mint fél év, mire ez helyreáll.
2017. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a hemoglobinszint naaagyon alacsony. Egyébként mivle a vörösvértestek élettartama átlagosan 120 nap, ezért amire a régiek kicserélődnek az új, több vas által segített hemoglobint tartalmazó vvt-kre, ahhoz el kell telnie pár hónapnak.
2017. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én nem akartam a vérátömlesztést, ajánlgatták melegen.


Nagyon gyenge vagyok és naponta sokszor (meg)szédülök, elfeketedik a világ - lehet ettől is?

2017. jún. 5. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!