Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet pánik rohamom alacsony...

Lehet pánik rohamom alacsony pulzussal?

Figyelt kérdés

Sziasztok


25/f vagyok és pánik rohamok gyötörnek időről időre kb hetente de van hogy többször kijön rajtam. most eéőfordult hogy picit megeröltettem magam szorított a mellkasom és pánik rohamot kaptam közben. aztán hazamentem lenyugodtam azóta eltelt 2 nap. ma egésznap borzalmasan szorongtam de a szívritmusom kb 60-70 köött mozgott főleg este nem is hiperventilláltam csak baromira szorongtam hogy a túlhatjással esetleg megsértette ma szívem és egyébként folyamatosan fáj a mellkasom, a hátam a nyakam feszes és a hasam is időnként uggrik egyet.

Pánik beteg társaim tapasztaltatok valaha ilyesmit? vagy van itt ténylegesen mitől aggódni?



2016. ápr. 3. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz !

De sztem semmi komoly bajod nincs .

KB 2-3 évig szenvedtem én is pánikbetegségben :(

Valahogy legyőztem , gyógyszer és doki nélkül !

Amikor éreztem h emelkedik a pulzusom és jön a szorongás ...

Nyugalmat erőltettem magamra ! Qwa nehéz ! De élő példa vagyok ..

2016. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló: Akkor te nem voltál pánikbeteg. Pont az a pánikbetegség, hogy nem tudsz meg nyugodni, na mindegy.


Kérdező: Nem vagy pánikbeteg.

2016. ápr. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 Te aztán tudod !!

Gratula ! Nem kéne hozzászolnod !

Se buszra se villamosra nem bírtam felszállni mert azonnal

elkezdtem reszketni a pulzusom az egekben a nyaki ereim fel akartak robbanni és szakadt rólam a víz , kapkodtam a levegőt és mégis légszomjam volt...

Azért ezeket írtam mert ilyen helyeken fokozódott fel !

Volt h 1 hétig az utcára sem bírtam kimenni , de volt h a piros lámpánál tört rám mikor vezettem ..

2016. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 tudom hogy le lehet győzni a pánikot gyógyszer nélkül vannak ismerőseim akiknek sikerült. Engem az érdekelt volna hogy volt e már pánikor, szorongós ember aki úgy mászott a plafonra hogy közben a szívritmusa nem emelkedett meg.

#1 kardiológián 2 hete voltam és azt mondták kutya baja a szívemnek.

csak a megeröltetéstől félek hogy esetleg nem tett jót.

2016. ápr. 3. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg tünete lehet a szorongásnak, nem csak az a 10, amit a "szakmai" (bulvár)cikkekben írnak. Ha orvos kizárta lehetséges szervi okokat, akkor irány a pszichológus. Legalább az elején, hogy megtanuld kezelni. Meg nyilván nem ártans egy diagnózis, amit nem itt fogsz megkapni...
2016. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia..igen lehet..nekem is ez van. Elvileg genearizált szorongás de nem vagyok biztos benne, hogy nekem ez van. Olyan mintha pánikrohamom lenne gyors szívverés nélkül. 2,5 hónapja tart..állandó rossz közérzettel. Mindenre kivizsgåktak..ekg, holtef, szívultrahang, mri, vérvétel stb. Minden negativ. Linkelek egy oldalt, nekem ezek a tünetek rohamok nélkül fennállnak és a 80% sikerült produkálnom az elmúlt 2,5 hónapban. Legjobban a derealizåció és a félelem a megőrüléstől tünet áll fent szinte folyamatosan. Borzalmas.


[link]

2016. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 shyzx24 válasza:
hát , annak idején nekem is volt ilyen problémám . sőt mai napig is előjön néha de már nem annyira durván mint annak idején , nekem spontán jöttek ezek a dolgok ... feküdtem és egyszer bumm fel a vérnyomás izzadtam mint az állat , pulzus az egekben , pánikoltam . utánna erőt vettem magamon és felkerestem egy pszichiátert , írt fel gyógyszereket ...amik 2 hét után kezdtek el hatni , nehéz időszak ez mindenkinek főleg ha már kiakasztasz vele mindenkit , hidd el tudom miről beszélek átéltem . ha tovább akarsz beszélni róla keres meg privátban :) 28 /F
2018. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!