Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hónapja ugyérzem magam...

1 hónapja ugyérzem magam mintha egy SZAUNÁBAN lennék, se az orromon se a számon keresztül nem kapok normális mennyiségű levegőt, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,nem nem voltam soha dohányos! Közvetlenül ezelőtt volt egy tüsszentős,halcizós betegségem,sok olyan hurut is köhögéssel,de az elmúlt.Május 2.-ÁN voltam fodrásznál.szőkéből sötétbarnát festett,szőke melírokkal az az este éjszaka 11-fele készültem lepihenni,lefeküdtem az ágyba és félálomban hirtelen egy nagyot kellett sóhajtanom,arra keltem fel,aztán gombócot éreztem a torkomban egész este,nehezen nyeltem ,nem volt nyálam.Másnap elmentem orvoshoz ahol nyirokcsomóim meg voltak duzzadva,igy allergiagogyszert kaptam.Aztán egyik este nagyon rosszul éreztem magam,nem volt nyálam,nem kaptam levegőt,szorított a torkom,kihivtuk az ügyeletet,ahol az orvos elmondta valószínű lelki,meg biztos sok stressz,telik múlik az idő,közbe esténként nem alszok semmit,és megint az ügyeleten kötöttem ki.Aztán elmentem megint orvoshoz be utaltak pszichiátriára.Aha,csak hogy egyébként direkt nem gondolok ra,próbálom élni a normális életem,erre egyszer csak a semmiből rámjön hogy mintha egy szaunában főnék meg,se a számon,se az orromon,nem kapom levegőt,nem is értem hogy tudok igy még létezni,Kllasszikus pániktüneteim sincsenek,se rohamok.se szívverés pára semmi csak full nyugalmi állapotba jön elő ez,mi lehet az oka,ténylegesen testileg érzem ,nem vagyok hülye,eddig sose volt csak azóta nem tudok aludni,nincs jo kedvem,sokszor megijedezek tőle romlik az életminőségem basszus....
2017. jún. 3. 04:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Tüdőgondozóba kellene eljutnod egy asztma kivizsgálásra. Csak mert írtad az allergiát, előfordulhat, hogy az előhozott ilyesmit.
2017. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!