Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 12 orat dolgozok. Allomunkazok...

12 orat dolgozok. Allomunkazok Mit ajanlotoo visszer ellen? Gesztenyekrem? Milyen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 11:08
 1/4 spectator ***** válasza:
100%

Legelőször is: Gumiharisnya. Érdemes az OEP-én feliratni, mert negyedébe kerül, kb. 700 Ft. Érsebészeten írják fel.

Én kaptam a háziorvosunktól egy gyógyszerész által elkészítendő (ún. magisztrális) kenőcs receptet, de nem adhatom tovább. Biztos más orvos is ismeri, véralvadás-gátló injekció is van belekeverve. Ez igen jónak bizonyult.

2017. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gesztenyekrém nekem nem ér semmit.
2017. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 foregon ***** válasza:
77%
A neten vannak rá módszerek hogy lehet megelőzni illetve csillapítani tornáztatni stb.
2017. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik vadgesztenyekrém. Nekem a betonláb-érzetet simán kioltja a Herbioticum vadgesztenyés lábkrémje, de a tubusos kiadások semmit nem érnek. Van még a sósborszeszes barna vadgesztenyés gél, az azonnal lehűti a lábam, de miután a hűtő érzés elmúlik, hajlamos visszatérni a merevség. A herbioticum krémje nem csinál feltűnő hűtést, viszont sokkal hatásosabb nekem, még a lila erek is visszahúzódnak tőle.
2017. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!