Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne féljek...

Mit tegyek hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
Egy ideje (3-4 hónapja) fáj a mellkasam, volt 3 hete labor vizsgálatom, mellkas RTG-m, mell ultrahangom, EKG-m és minden rendben volt. Viszont még mindig fáj, szúr amikor kiegyenesedem. Lehet egyszerű banális oka is, mondjuk gerinc, ízületi probléma. De én annyira aggódom, hogy mi hogyha az azbeszt okozza (sose tudja az ember, mikor lélegzi be a káros anyagokat), vagy nem diagnosztizáltak rendesen- sok esetről hallottam, hogy észre sem vették a problémát. Viszont annyira szorongok és halálfélelmem van. :( Hogyan tudnék megnyugodni? 20 éves vagyok.
2017. jún. 5. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szimpla pánikbetegség. Bár a tünetek valódiak lehetnek ilyenkor. Sok erő kell hozzá de arra kell koncentrálni hogy te erős vagy és leküzdhetetlen. Esetleg gyógynövényes vény nélküli enyhe nyugtaó pár hétig szedése szépen lassan levesz erről a félelemérzésről.
2017. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!