Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este 11fele szoktam aludni es...

Este 11fele szoktam aludni es reggel 6kor kelni Sosem kelek frissen mindig iszonyu faradt vagyok Miert?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Meg kéne próbálnod korábban lefeküdni, vagy tovább fent maradni.


Én akkor vagyok fáradt reggel, ha máskor alszom el. Éjfélkor szoktam és 7-kor kelek. Időben ez megfelelő, de ha 11-kor fekszem és 6-kor kelek, órában ugyanannyi az alvás, de mégis fáradt vagyok.

2017. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az alvásciklusok átlag 1,5 órás ciklusokból állnak. 4 ciklus kb. 6 óra, 5 ciklus kb. 7,5 óra. Te rendszeresen 7 órát próbálsz aludni, ezért majdnem egy ciklus közepén próbálsz ébredni, ami a legrosszabb.

Létezik alvási ciklus figyelő karóra amit egy tól-ig tartományban lehet beállítani ébresztésre. Figyeli az alvásciklusodat és a megadott időkeretben a ciklus végén ébreszt, így mindig frissen ébredsz fel.

2017. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek elég 7 óra alvás. Én éjfélkor fekszem, és fél kilenc körül ébredek. Próbálj meg korábban feküdni, meg amennyire lehet, lerövidíteni a reggeli készülődést, és később kelni.
2017. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem bírnám ki ha csak ennyit tudnák aludni. Én éjfélkor szoktam feküdni és 10kor kelek. Szerintem próbáld te is növelni az alvási idődet.
2017. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MZaX ***** válasza:
Á király, nem csak én alszom 10 órákat?! :D Amúgy 10 óra alvás után is fáradt vagyok; valami baj van a fejemben.. :) Depresszió pl. okozhatja a fáradtságot, lehet ez van nekünk is (más betegséget magamnál kizárom, de nálad más is okozhatja, pl. pajzsmirigy gond).
2017. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a sleep cycle nevű alkalmazást, segíteni fog!
2017. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 óra alvásidő után én is hulla vagyok, de ha 6 vagy 8 órát alszom, akkor nem.
2017. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért mert 7 órát alszol, te zseni. Átlagban 8 óra alvás az ideális, de egyeseknél lehet több is és kevesebb is. Te egyértelműen nem a "kevesebb" kategóriába tartozol.
2017. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor kelsz, várod a napot, vagy rosszkedvű vagy? Az is befolyásolhat ha nincs kedved felkelni.
2017. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Recs László válasza:
Az éjfél elötti alvás az igazán pihentető.
2017. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!