Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint (0.25) reggeli...

Frontint (0.25) reggeli visszaalváshoz bevéve iszonyú gyengén ébredek kb. két órával később. Csak reggel fordul ez elő, éjszaka nem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most gyengén fekszem az ágyban, jár a lábam, pánikolok egy órája. Visszaaludni nem merek, felkelni nincs erőm.

2014. febr. 22. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli visszaalváshoz miért veszed be?Pánikbetegséggel kezelnek? Egyébként azért,mert a gyógyszernek még tart a hatása.Eleve kell a Frontinnak egy 30 perc,mire hatni kezd,2 óra alatt meg ki sem ürül.Este simán "kialszod" a gyógyszer hatását.

Semmi bajod nem lesz,nem kell pánikolnod,pihengess,majd egy pár óra múlva elmúlik a hatása. Nincs semmi gond.(ápolónő)

2014. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NoDrugs ***** válasza:
0%
A Frontin méreg. Agykárosodást okoz.
2014. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már vettem be reggel, de többször biztos nem fogom.

11-től aludtam kb. 5-ig, hét óra után még gondoltam alszom kicsit, ezért bevettem. Tíz után ébredtem fel, iszonyú gyengén, kótyagos fejjel (egyébként is szédelgek néha, állítólag bppv).

Pánikbeteg/szorongásos vagyok, néha mellkasi szorítással, szurkálással. Most meg úgy keltem, mintha alig bírna dobogni szívem. A lábaim is gyengék voltak állásnál, járásnál, de a pánik miatt meg állandóan mozgatom őket.


Kedves második! Igen, tudom hogy a frontin nem C-vitamin vagy cukorka, ezért lehetőleg kis mennyiségben szedem. Korábban nem is rendszeresen, most is 0,25 x 3 (tudom, ez sem kevés).

Kezdek kikeveredni ebből az idegállapotból, de a héten olyan plusz lelkiteher ért, hogy 3 napig alig tudtam aludni.

2014. febr. 22. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:

A választ megkaptad, indokolni abszolút nem kell hogy miért szeded..


A mi lelkiismeretünket úgysem nyugtatod meg vele, mi nem hiszünk a gyógyszeriparban. Neked kell elszámolnod a gyógyszerszedésed következményeivel. Nekünk nincs közünk hozzá, így az indoklás is mindegy..


Nem segít, nem old meg semmit így szükség sem lehet rá, továbbiakban a Te dolgod. Gyengeséget tényleg azért okoz, mert méreg.

2014. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez az én kérdésem, tehát, azt hiszem, akkor indoklok, amikor akarok.

Azt tudom, hogy a gyógyszeripar célja a profit, hogy az emberek szedjenek gyógyszereket, ebből lesz bevételük. Ha mindenki egészséges lenne, nem lenne miért pénzt elkérniük.

De a modern orvoslás nélkül valószínűleg meg sem születtem volna, tehát nem utasíthatom el élből.

Az, hogy a frontin agykárosító méreg, nem valami részletes, pontos válasz...

2014. febr. 22. 13:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm!
2014. febr. 22. 14:01
 7/11 NoDrugs ***** válasza:

Olvasd el az Ashton Kézikönyvet.


Abban pontosabb választ fogsz kapni arról, hogy mit tesz a Frontin az emberi szervezetben.

2014. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
több mint egy órája bevettem 0,125-öt most meg stresszes vagyok meg fáradt, de már elaludni sem merek
2014. febr. 22. 16:02
 9/11 NoDrugs ***** válasza:

Az alprazolam egy rendkívül erőteljes és addiktív szer.


Nem szabad össze-vissza szedni. Minden nap ugyanannyit kell bevenni és 1-2 hetente lehet csökkenteni az adagot kb. 10-20 százalékkal ha leakarsz szokni.


Mivel az alprazolam hatóideje nagyon rövid (kb 6 óra) ezért 3 részletre kell elosztani a napi adagot.


Leszokáshoz ajánlatos átállni diazepamra, aminek hosszabb a hatóideje.


Ha leakarsz szokni, akkor

2014. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De, a nyugati orvoslást és a gyógyszeripart 95-98%-ban elutasítjuk mint sátánista, emberellenes áltudományt ami báránybőrbe bújva hasznosnak adja el magát..
2014. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!