Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok büdös? Nagyon...

Miért vagyok büdös? Nagyon nagyon zavar:S olvass lejjebb!

Figyelt kérdés
Minden nap fürdök, dezodorozok- itt nincsen baj, minden nap mosok fogat 2-szer vagy többször-ezzel sincsen baj. Vettem egy nagyon jó parfümöt minden barátnőmnek tetszett,de egyszer egy fiú megjegyezte: amikor már használtam a parfümöt, hogy büdös vagyok...aztán egy barátnőm is.. de miért?? parfümöt is+spray-t is használok.. a ruháimmal van a baj,azok a büdösek? mit tegyek.. nagyon zavar hogy mindenki büdösnek tart :S
2010. máj. 18. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Száríts illatos virágot, és rakd bele egy szellőző ruhácskába, és azt meg a szekrénybe.
2010. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h a ruhád büdi. szárítsd az erkélyen, szabad levegőn. ha ablak nélküli zárt helyiségben szárítod, akkor iszonyat szaga tud lenni.
2010. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Túl sok dezodor és parfüm. Olyan vastag körülötted a pacsulipajzs, hogy minden ami a hatósugarába kerül, maradandó tüdőkárosodást szenved. A túl gyakori fürdés és kinyírja a bőröd természetes védekezőképességét, és jobban is izzadsz/zsírosodsz. Fürödj ritkábban és ne kenj magadra minden sz@rt.
2010. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg a baratnod, hogy mi budos rajtad. Nem mindegy, hogy izzadsag, mosdatlansag, tul sok parfum/dezodor, cigaretta, etel vagy valami mas szagat erzik rajtad, mindegyik ellen maskepp kell tenni.
2010. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nézesd meg a fogaidat és nézd át az étrendedet is ;)
2010. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne fújd be magad semmivel. Akkor talán nem lesz semmilyen szagod = nem leszel büdös.
2010. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért vettem parfümöt is mert a legjobb barátnőm mondta hogy büdös szagom van =P
2010. máj. 18. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Akkor ne egyél tojást. Nem tom.

Egyél sok ananászt, attól a spermának is jobb íze lesz :)

2010. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindennap vegyél fel másik ruhát. Első hordás után mosd ki újra. Szellőztesd sokat a ruháidat. És még csatlakozom az előttem szólókhoz!


Mivel nem írtad le,hogy hány éves vagy, ezért azt is hozzá teszem, lehet, hogy csak kamaszodsz és ez izzadással jár.


Egyébként jó ötlet volt (nem tudom ki írta), de az étrendedet is jól gondold át.

2010. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hulyeseg ugyan ez a bajom kb.Es en mar tejeset se eszek se gluteneset Es a szag megis jon ha ulok.Otthon nem erzem es szinten igyenyes vagyok.Amugy mikor kezdodott es voltal kulfoldon ?
2017. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!