Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki rendelt már e-bayről?...

Valaki rendelt már e-bayről? Mik a tapasztalatok általában? Mennyire megbízható? Olvass lejjebb

Figyelt kérdés

minél olcsóbban szeretnék TFT vagy LCD vagy mi a neve tehát nem a crt hanem a vékony monitort venni


erről a hirdetésről mit gondoltok?


[link]



vagy erről:


[link]


2011. júl. 1. 08:35
 1/6 A kérdező kommentje:
illetve mik a szállítási és plusz költségek? sajnos nem tudok angolul annyira, hogy megértsem az oldalt
2011. júl. 1. 08:36
 2/6 anonim ***** válasza:

sokszor vásárolok mindenfélét ebayről, gond még nem volt.


"ships to: United states" azaz csak az államokba postáz, hozzánk nem.


"shipping" az a postaköltség. kiírja mennyibe kerül ha postáz magyarországra is. vagy ha FREE akkor ingyen küldi.


"seller info" én nézni szoktam, ott vannak az eladóról vélemények, csak olyantól szabad vásárolni akiről sok jó vélemény van írva.


használt monitort ne vegyél, akad ott új is olcsón.

2011. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és honnan tudom, hogy új vagy használt?
2011. júl. 1. 14:39
 4/6 A kérdező kommentje:
illetve csinálnom kell egy bankszámlaszámot, amivel majd tudok netről utalni?
2011. júl. 1. 14:40
 5/6 A kérdező kommentje:
és kösz
2011. júl. 1. 14:40
 6/6 anonim válasza:

azt hogy használt vagy nem használt onnan tudod h pl ránézel:D

de amugy ha biztos akarsz lenni akkor ha ottvan a cucc mellett h "used" akkor használt ha pedig az van h "new" akk uj.

2011. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!