Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem mindig azt hogy...

Miért érzem mindig azt hogy hangya van a ruhámban, vagy mászkál rajtam valami?

Figyelt kérdés
borzasztóan idegesít főleg este éreztem eddig de már napközben is.remélem ez nem valami betegség
2007. nov. 22. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokszor van alkalmad hangyákhoz (pl olyan helyen jársz, laksz, ahol rádmászhatnak) akkor semmi gond, ha az emberre egyszer rámászik valami, automatikusan mindig azt érzi, ismét "megtámadta". Viszont ha semmi közöd nincs hozzájuk (mert bérházban laksz) akkor már lehet okod az aggodalomra.. Tanulmányozd magad, gondolkozz el, nem e valami rossz élmény miatt lehet ez, milyen hatások után jön elő, fáradtság e az oka stb.. Ha nem jutsz előre a dologban, mindenképp keress fel egy orvost.
2007. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt az érzést! :):)

Lazíts. Vegyél nyugtató, illó-olajos fürdőt. Kényeztesd magad. Gyújts aromalámpát, járj el jógázni, Tai Chi-ra. :))

És a másik ami nekem bejött: használj testápolót, mert a száraz, érzékeny bőr is okozza ezt a fantom érzést.

2007. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!