Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Textil zsebkendőket használ...

Textil zsebkendőket használ még valaki?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban természetes volt a textil zsebkendő használata. Ma már viszont ilyent nem látok.


Amikor nagyon náthás vagyok, még mindig használom.


Sajnos a papír zsebkendők ilyenkor alkalmatlanok az orr törlésére, túl kicsik, csúsznak, és hát nem szeretném leírni a részleteket...


Tudom, a textil zsebkendő is gusztustalan, de legalább egy hatékony megoldás.


Rajtam kívül használja még valaki. Esetleg titokban, otthon?



2017. jún. 26. 12:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mamám és tatám használ
2017. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a nagyszülők és az idősebb generáció. Meg az unokák, ha náluk vannak.
2017. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én használom, és nem is értem, hogy miért ment ki a köztudatból. Vagyis tudom. Mert abból nem lehet annyit eladni, mint a papír zsebkendőből. De én főleg a homlokom törölgetésére használom, nagy melegben. Erre még nem találtak fel praktikusabb dolgot a textil zsebkendőnél. A papír teljességgel alkalmatlan erre. Ha egy papírral törlöm meg az arcom, csak valami nedves gombóc marad belőle. Törölközővel meg nem járkálhatok. Most, hogy ez még jobban tudatosult bennem, be is fogok szerezni 3-4 textil zsebkendőt!
2017. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nagyfaterom használt. De szerintem nagyon gusztustalan. A papírzsepit kidobhatod, ha megtelik, ez meg... Egy élmény lehet kimosni...

Amit viszont az előző írt, hogy a homlokát törölgeti vele, arra jó lehet.

2017. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem szeretem a hülye kérdéseket. Nyilván, hogy van. Nem te vagy az egyedüli a földkerekségen és egész magyarországon aki ilyet használ. "Titokban?" Ez mégis honnan jött? Akinek folyik az orra az tartsa magában a taknyát amíg haza nem ér? Vagy mégis hogy gondoltad?? Ez nem vibrátor b*szki!


Van ismerősöm fiú és nagyon jól néz ki és ő csak ilyet használ.

2017. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok de néha használom, de nem orrfújásra. Feleségem nem örül neki.
2017. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is és a felnőtt gyerekeim családjai is a textil pelenka méretre szabott darabjait használjuk, amikor valaki komolyan náthás. Nem sebesíti meg az orrot úgy, mint a papír zsebkendő.

Tisztításra nekem pl van egy lábasom, amit csak arra használok, hogy kifőzzem a használt darabokat .

2017. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Használom, már évek óta, a papírzsepiről tértem vissza, mert sokszor csak rosszabbat tettek, allergiás időszakban főleg. Ha néha rákényszerülök, mert elhagyom a textilt pl. vagy otthon felejtem, akkor sokszor ma is tapasztalom, hogy csak többet kell orrot fújnom tőlük, mintha textilt használtam volna. Aztán mikor idehaza előveszem a textilt, hipp-hopp megnyugszik az orrom.
2017. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én használok, és a 6éves kisfiam is.

Nem csak textilt, de pl allergiás időszakban, vizes orrfolyásra szerintem praktikusabb.

2017. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is textilzsebkendöt használok. A mosással semmi gond nincs, bedobom a mosógépbe, 90 fokon, előmosással mosom. Van elég zsebkendőm, két hetente egyszer kell mosni. Nem értem, ez miért lenne baj. Sokkal jobb, mint a papírzsepi, soha nincs kidörzsölődve az orrom, pedig allergiás vagyok.
2017. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!