Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bizsergést érzek időnként a...

Bizsergést érzek időnként a szívem tájékán. Mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
52 éves vagyok.Az utóbbi hetekben elég sok idegességben volt részem. Ami tetőzi ezt a bajt,hogy hetek óta csuklyásizom gyulladással szenvedek.Még a vérzésem is megjött 14 nap után.Egy pár napja észre vettem,hogy a szívem táján időközönként fél-egy óránként egy-két másodpercre olyan bizsergő érzés kap el,mint amikor (jobb hasonlatot nem tudok)a lapos elem pólusát megnyaljuk.Én ráfogtam a Xilax gyógyszerre esetleg mellékhatásként amit abba is hagytam,de most is előjön ugyanúgy.Szedek mellette Mydetont,kenegeti a férjem napi kétszer a hát,-nyaki izmokat orvos által összeírt kenőcsökkel.Tanácstalan vagyok.Tudnátok segíteni?Köszönöm előre is.
2017. jún. 28. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy jó orvost
2017. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!