Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kevesebb izmom van, lassabban...

Kevesebb izmom van, lassabban regenerálódnak vagy egyéb?

Figyelt kérdés

Nem eleget, de szoktam mozogni. Teljes erőmmel odafigyelek az alvásra, vízivásra, étkezésre; zöldteázom; zöldség-gyümölcs minden nap, rosszabb esetben egyszer, de inkább 2-3-szor.


Mégis azt érzem, a világ leggyengébb embere vagyok.

Az emeletre felfelé elfárad a combom, lihegek, másoknak, középkorúaknak akár semmi bajuk. Akkor is, ha középkorú, sohasem sportolt semennyire, semmit és dohányzik is.

Egy túrán az emelkedőket nagyon nem bírom, a combom majd' kiszakad. 20 km végére úgy érzem, a lábamon állni nincs energiám - másoknak kutya bajuk.

Bringázáskor egy budapesti híd nehézségeket okoz, keményebb emelkedőkön feltolom fájó combokkal - másoknak semmi bajuk.

Ha bringázom 30 km-t pl egy nap alatt, még harmadik nap is érzem a combjaimon pl. lépcsőzéskor, hogy még mindig fáradtak!!

Stb-stb.


Mindig azt hiszem, hogy nincs gond, én mozgok, sokan SEMMIT, sokan napokig nem esznek zöldséget, gyümölcsöt, nem isznak eleget, félkész kaján élnek - erős vagyok.

Majd felmegyünk valakikkel a Gellért-hegyre vagy csak a 2. emeletre, vagy futásról beszélgetünk, vagy bringázunk - lepipál mindenki.

Talán az úszásra nem igaz ez.



Bár mindenben gyengus vagyok - memória, logika, sebgyógyulás, náthából felgyógyulás (bár ritkán vagyok náthás, de akkor hetek), emésztés, női ügyek...


Amióta pozitívabb, elszántabb, küzdőbb vagyok és jobban figyelek az egészségemre, jobb, de....


2017. jún. 29. 18:59
 1/7 anonim válasza:
én is így vagyok. gondolom a vérvetelen neked is mint nekem, nem mutat semmit, minden rendben van.
2017. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyivel csinálod a felhúzást?
2017. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Felhúzást? :$



Kb. egy éve, 6 éve és 8 éve volt vérvételem.

A legutóbbi voltaképpen tökéletes, pedig a háziorvosom annyi mindent nézetett, hogy konkrétan másfél oldalas volt a leletem!!!! :D Össz 3 db érték mellett volt 1-1 csillag másfél oldalon.

2017. jún. 29. 19:30
 4/7 anonim válasza:
tulsuly?
2017. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A túl vékony és az esetleg picit túl telt között ingadozom. Persze hosszú évek alatt billen.
2017. jún. 29. 21:40
 6/7 anonim válasza:
Izzados vagy?
2017. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kegyetlenül gyűlölöm és nem bírom a meleget, de általában nem izzadok, csak kályhának érzem a környezetemet és magamat is, majd esetleg, főleg, ha ülök, jön a vérnyomásesés és a fejem, végtagjaim tonnássá válnak.

Sportolásnál izzadok és éjjel, ha melegem van.

2017. jún. 30. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!