Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek folytassam így...

Szerintetek folytassam így (részlettek alul) a futást vagy sem? Vagy csökkentsem a távot vagy lassabban fussak?

Figyelt kérdés
Asztmás vok, nem szedem a gyógyszert de futok reggelente hat kilométert 35 perc alatt. De ma több hét után rosszul éreztem magam amikor megálltam futás közbe olyan volt mintha elájulás szélén lettem volna de még bírtam tovább futni és futás közbe nem éreztem a továbbiakba . Most 177 méter per perccel futok

2013. júl. 9. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova készülsz? Nekem kb 1 óra alatt van meg a 7km. Lassíts, és változtasd a távot. Egyik nap 3 km, másik nap lehet a hosszabb is, de csak olya tempóval ahol simán tudsz levegőt venni. Ha besokallnál, gyalogolj egy darabig.
2013. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,amúgy a francia idegen légióba akarok menni.
2013. júl. 9. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! A katonasághoz a felvétel több különböző fizikai és szellemi teljesítményt követel meg, amit iszonyúan szigorúan vesznek!! Én az amerikai hadseregbe készülök, de majd csak kb. 5-6 év múlva fogok oda menni. Addigra meglesz már a diplomám és meglesz a kötelező 2 éves kinttartózkodásom. (kint fogok dolgozni rokonoknál zöld kártyával)


Milyen súlyos az asztmád?


Ha gyorsan futok, nekem fél óra alatt megvan a 7 km, de így csak akkor futok, ha tele vagyok energiával. Heti 5-ször futok átlagban (van, mikor többször), amiből általában szinte mindig kocogok, kb. fél óra alatt megvan 3-4 km. Ez nagyon jó, kényelmes, egyenletes, egészséges, közben meg zenét hallgatok.


Azt javaslom, hogy lassíts. 35 perc alatt fuss egyenletesen, megállás nélkül 3-4 km-t. Bőven elég!! Nehogy túl terheld magad. Hány éves vagy, és mikor akarsz oda menni?


Mi az Istenért sietsz úgy és mennyi ideje futsz?

2013. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, aki hülyének néz, hogy mért megyek a hadseregbe, annak elmondom, hogy ez az egyik szenvedélyem és így kapok állampolgárságot.
2013. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia. Két év múlva azóta már tízet futtok XD Csak nagyon meleg lehetett és ez volt a baj. és am nyár eleje futtok ennyit.
2013. aug. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!