Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 20 éves öcsém problémáira...

20 éves öcsém problémáira akarok megoldást találni. Playstation és fű függő!?

Figyelt kérdés

Ramona vagyok 25 éves az öcsém Albert 20 éves és az ő problémáira szeretnek megoldást találni, vagy hogyan tudok neki segíteni! Playstation függő nem szeret társaságban lenni jobban érzi magát a szobájában egyedül játszva, Nem érdekli semmi van amikor dolgozni sem megy nincs felelősségtudata sokaig alszik, lusta, udvariatlan példa keppen a héten 2 napot kisegített esti munkában ami 5 órakor kezdődik 7:30ig és úgy jött haza 4 órakor h be volt rúgva! Amugy nem piás füvezik helyette. Nagyon bepoccentem mert nem iszunk munka előtt + ott segitett ki ahol en dolgozom es én vittem oda. Angliaban élünk,2 éve segítettem ki az országba (mindenben én segítek neki és a vőlegényem a kezdetek óta még a repjegyben is és soha nem kérdtünk semmit csak h dolgozzon és élvezze az életet és éljen ezzel a nagy lehetőséggel h angliaban lehet) Próbáltam már sokmindent jutalommal díjazni ha teljesít valami kihívást, büntetni ha valamit elszúr elvettem a playstationt, veszekedtem, szépen megkérdtem . De semmi vannak napok, hetek mikor jobb, jobban van de utána újra rosszabbul vagy hülyeséget csinál. A tegnapi veszekedésünk után együtt mentünk dolgozni 5 órától és egy idő után elkezdte mondani h ő tudja h mit kellene tennie néha vannak olyan pillanatai h mondja magának de azt mondta hogy az sül ki belőle h az sem érdekli, mondja . Nem érdekel semmi. Tudja h milyen jó neki itt velünk de, . Hozza teszem nagyon szegény családból származunk és most nagyon jó életünk van és ezt sem értékeli semmit sem értékel amit teszek érte vagy ámit tettem és megkérdeztem h ő megtenne e valaha ezt ámit én és a párom tett érte és azt mondta h csak kettőnkért senki masert. Nem tudom mar mit tehetnek most azt mondtuk neki h beültetjük a kocsiba és hazaviszem magyarba azt mondta nem akar haza menni remélem h ez ösztönzi hatással lessz rá?

Nem akarom

pszichológushoz vinni és gyógyszerezni.

Egyéb tanácsot varok.

A vicc félretéve inkább ne írj ha hülyeség


2017. jún. 29. 20:31
 1/2 Blondie.W ***** válasza:
Tanácsom nem nagyon van. De az öcséd agyban még nagyon gyerek. Max olyat lehet, hogy nem adtok neki pénzt semmire. Vagy elzárjátok a PS-ét. Jobb tippem nincs. 20/L
2017. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyílván nem akar haza jönni, hiszen ott semmi dolga. Én sem vágynék el egy hotelből. Meg kell neki mondani, hogy szedj össze magát, különben haza hozzátok! Erre adjatok neki 2 napot, sokkal többet ne. Ha nem kapja össze magát, akkor TÉNYLEG hozzátok haza! Majd rájön. Mivel mással nem tudtátok motiválni, ez kell, hogy észhez térjen.
2017. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!