Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik gépet válasszam ha...

Melyik gépet válasszam ha csak fifa 17-el akarok játszani?

Figyelt kérdés
ps4 pro vs xbox one s

#PlayStation 4 #xbox one s.fifa17
2016. nov. 26. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben ember függő kinek melyik dizájn jön be mint a konzolon, mint a kontrolleren.


Én kifejezetten csak PS-t vennék (az is kozbejatszhat hogy Sony "fan" vagyok), de mivel csak Fifára használnád, én véleményem szerint az xboxnak a kontrollere sokkal jobb Fifára. Ha nekem is csak ez az egy kikotes volna akkor Xboxot vennék a kontroller miatt.

2016. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha gtav meg mafia 3 al is jétszanák akkor is xbox?
2016. nov. 26. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted az EA játékokat akkor Xbox Oenon van olyan hogy EA Access előfizetés. 6000Ft egy évre és cserébe az összes régebbi EA játékkal játszhatsz vele korlátlanul (pl az összes fifa kivéve a 17et). Mindig adnak hozzá új játékokat csak a legújabbak nincsenek benne. Most ezek a játékok vannak benne: [link]


Van egy ilyen kezdőcsomag Xbox Onehoz ha Fifa kellene: [link]


Ebben van egy gép, egy kontroller, egy fifa17 (netről kell letöltened a gépre nem lemezen van, de ugyanúgy fut) és 1 hónap EA Accesset is kapsz, hogy kipróbálhasd.


A GTAV és Maffia III van mindegyik gépre.

2016. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ps4-re sokkal jobb a Gta5 mivel a Sonyval működtek együtt
2016. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is hasonló dilemmában vagyok. először ps4-et akartam, de mivel nálam is a fifa a fő szempont, meggyőztek a xbox one-ról. az ea pedig az xboxal dolgozik össze. de számomra az évi 6000 ftos ea acess a mérvadó, tök sok játékot ki lehet próbálni vele. ps4-nél még nem halottam hasonlóról. bár tény, hogy engem a sportos ea-s játékok jobban vonzanak.
2016. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Nem tudom ilyeneket honnan szednek az emberek. Semmilyen együttműködés nem volt a két cég között. Ugyanaz a felbontás, ugyanaz az fps. Annyi a különbség, hogy vidéken PS4en sűrűbb fű, de a városban ahol a játékmenet 90%a játszódok, online is teljesen tök ugyanaz.
2016. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!