Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Help! Részeg vagyok és nagyon...

Help! Részeg vagyok és nagyon rosszul érzem magam. Mot tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs hányingerem, vagy ilyesmi, de úgy érzem magam mint a mosott sz****r. Kicsit mint mikor depressziós voltam. Ilyenkor segít valmi?

2017. jún. 30. 01:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Mintha a tengeren hánykolódnák elveszve, vagy mintha kövek lennének a szívem helyén és folyton nyomnának... Fáradt vagyok, de nem tudok elaludni és úgy érzem magam, mintha én lennék az egyetlwn elő lény a földön. Teljesen egyedül... És üresen.
2017. jún. 30. 02:04
 2/7 anonim válasza:
46%
Nem bírom megállni, de aki részeg az álltalában nemjelenti ki hogy részeg , mert mindig azt állítja magáról, hogy full jól van. De mivel kedves vagyok segítek neked. Vegyél be egy aspirint, igyál egy bögre forró tejet és húzz aludni ! ( ha hányingered van ne idd meg a tejet )
2017. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs itthon aspirin. Tejet meg már ittam és az ágyban vagyok. :(


...és elégszer voltam már részeg ahhoz hogy tudatában legyek szerintem

2017. jún. 30. 02:07
 4/7 anonim válasza:

Hidd el én is. De nem vitázom veled ! ;) kinek mi a részeg :)

Akkor takrozz be szépen , vagy ne attol fugg milyen ido van arra. Számold a birkákat és aludj. Ezen vagya még több pia vagy az alvás segít

2017. jún. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Túl kedves vagy :')
2017. jún. 30. 02:26
 6/7 Phoney ***** válasza:

ma 02:05

Most hagy ne jellemezzem, milyen fajta emberek nem szokták észrevenni magukon, hogy részegek. Olyanok, akikkel lehetőleg józanon se állok szóba.

2017. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aszpirin és nem kell tej. Sok-sok folyadék (lehetőleg víz!) kell ilyenkor, mert a dehidratáltságtól vagy rosszul.
2017. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!