Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap meg ittam 3 pohár...

Tegnap meg ittam 3 pohár vadászt, nem lettem részeg még spicces sem lettem mégis rosszul lettem, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sosem voltam rosszul ennyitöl, az igaz hogy régen ittam alkoholt de egyáltalán nem rugtam be, lassan iszogattam, megis utána iszonyatosan elkezdett fájni a fejem,lehült a testhőm, fáztam, remegtem, de úgy éreztem nem a hidegtöl hanem akaratlanul rázkodtam, szédültem, nagyon dobogott a szívem azt hittem elájulok, majd fél óráig hánytam, de nem fájt a hasam csak gomboc gyült a torkomba és kijött a pia, utana jobban lettem kicsit és sikerült elaludnom, de még most sem értem mi lehetett a bajom hiszen nem voltam részeg, meg vagyok ijedve mi leheetett ez hiszen ilyen tünetegyuttesem még sosem volt
2017. febr. 26. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert telorol irtam le gyorsan
2017. febr. 26. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
De, részeg voltál.
2017. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Legközelebb halászt igyál.
2017. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetett alkohol-allergia is. Gyógyszert nem vettél be az elmúlt napokban, amivel ütközhetett?
2017. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam részeg azt éreztem volna.voltam mar részeg de ez nem az miatt volt.

Nem, nem vettem be semmit.

Allergias lehetek ugy is h eddig nem voltam??

2017. febr. 26. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel részeg is lehettél, te nyomorult. Majd pont egy részegségtől okádó féleszű tudja eldönteni, hogy mennyire ütött be a pia! Nem tudsz mértéket tartani, az a bajod, ne keress kifogásokat!
2017. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam részeg -.- baratom is ott volt es latta h nem vagyok az
2017. febr. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!