Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mire utalhat? Cukorbetegség...

Ez mire utalhat? Cukorbetegség esetleg? Vagy csak hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés

pár hete nem akarok enni (fogyni szerettem volna)

aztán egy ideje megjelent az étvágytalanság is (lehet, hogy a tudatom így akar segíteni fogyni - nem tudom)

naponta egyszer eszem, akkor is nagyon keveset és fel vagyok puffadva és hányingerem van, ma is a hányás szélén álltam

szerintem még az átlagosnál is sápadtabb vagyok (amúgy is elég sápadt vagyok, ha kimennék a napra, gyorsan lebarnulnék, de szeretem magamat sápadtan)

1-2 hetente, kb. 20-30 mp-ig fizikailag fáj a szívem

április közepe óta viszketek intim tájékon, ami pár naponta megszűnik, majd ismét előjön (Canesten nem segít, mondjuk nem is úgy használtam, ahogy kellett volna - a tünetek megszűnése után még legalább egy hétig kellett volna kenni)

a legutóbbi menstruációm késett másfél hetet (mondjuk ez lehet első aktus miatt is, ami másél hónapja volt, de pont ideillik)



2017. jún. 30. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ebből, hogy jutottál a cukorbetegségre? Sokkal valószínűbb egy szimpla vitaminhiány vagy akár pszchiés dolog is közrejátszhat!
2017. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!