Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan hozhatnám vissza az...

Hogyan hozhatnám vissza az étvágyam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe beleszerettem, de nem teljesen kölcsönös. Mikor a folytatásról kérdeztem, azt mondta, még nem tudja, gondolkodik rajta. Ez egyértelmű, hogy mit jelenthet, de ilyenkor az ember lánya csak reménykedik.


Már napok óta tart ez az állapot, olyan depressziósnak érzem magam. Egész nap ezen agyalok, esténként sírok, és napok óta alig eszem valamit, egyszerűen étvágyam sincs. Pl tegnap is egy tál höldséglevest ettem és 4 gombóc fagyit összesen. Egyszerűen nem kívánok semmit, maximum ilyen leves/nyalós dolgokat. Egyébként nagyon jó étvággyal szoktam rendelkezni, de most tényleg nagyon rosszul érzem magam. Pl imádom a kávét, naponta megittam 2-3 bögrényit is, de most az se megy le. :S


Mit csináljak?


Kezdek aggódni, nem a fogyás miatt, hanem mert nem viszek be kb semmit értékes tápanyagot a szervezetembe. De egyszerűen nem megy az evés. :/


2017. júl. 3. 11:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyen talán csak 2-3x volt velem, hogy nem tudtam enni lelki okokból. Meg maximum még vizsgáknál van ilyen, de ott inkább az izgalom miatt. Most egyszerűen szar passzban vagyok érzelmileg.
2017. júl. 3. 11:45
 2/3 anonim válasza:
Nekem nem lelki okokból volt ilyen hogy alig volt étvágyam, de ilyenkor anya mindig a kedvencem főzi vagy többször eljárok kajáldákba és amiket szeretek azokból ugyis eszem, de csak fokoztosan.
2017. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jeverezi ***** válasza:
ekkora problémákat úristen! Egyél és ne bánkódj egy fiú miatt!!!
2017. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!