Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kell tenni gyomorgörcs és...

Mit kell tenni gyomorgörcs és kézremegés ellen?

Figyelt kérdés

Tényleg szükségem volna valami tanácsra. Ok nélkül jön elő folyamatosan és ahogy telt az idő egyre roaszabb lett míg már itt tartok, hogy hányingerem van és gátol a napi tevékenységeimben.

17/l (amiket próbáltam: légzésgyakorlat, cigaretta, kamillatea, emésztőtabletta, alvás, hidegvíz, séta, beszélgetés, sport)



2017. júl. 3. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az antistressztréningre sokféle lehetőségünk van. Itt van például a jóga, az autogén tréning, a neurolinguisztikai program (NLP) vagy a meditáció. Ezek a módszerek abban segítenek, hogy pillanatnyilag jobban elboldoguljunk a stresszhelyzetekkel. A valódi segítséget a megfelelő életvitel jelenti. A megfelelő időbeosztás, valamint az az alapvető hajlandóság, hogy ne akarjunk egyszerre túl sokat és ne hagyjuk magunkat mások által nyomás alá helyezni.
2017. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem mulasztja el, akkor az valószínűleg nem ok nélkül van, csak önmagad előtt is fel kellene tárnod, hogy mi nyomaszt. A cigit mindenesetre hanyagold, az biztos, hogy nem megoldás, csak ront a helyzeten, mert függőséget okoz. Orvoshoz is el lehetne menni egy laborért meg amit még az orvos gondol, például hasi ultrahang, hátha szervi oka van.
2017. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem megy a meditálás, próbálkozz youtube-hipnózisokkal: amelyek simán csak ellazítanak. Segítenek lemenni mélyre, meditatív állapotba, és jótékony hatásuk van hosszú távon. Én azt vettem észre, hogy amikor rendszeresen meditálok, általában véve nyugodtabb vagyok, jobb a stresszkezelésem is, az ingerküszöböm magasabb; remélhetőleg segít a pánikrohamok ritkításában is.
2017. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok akkor ilyen meditálós videót linkelni? (Kerestem én régebben de tuti valami nem jót találtam mert nagyon ijesztő állapot uralkodott el rajtam miatta)
2017. júl. 3. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Na de azt írod, hogy ok nélkül, nekem ez azt jelenti, hogy nem a stressz/kialvatlanság az oka. Általános orvosi kivizsgálás kellene.
2017. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!