Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ilyes fajta hallucinációt...

Az ilyes fajta hallucinációt mi válthat ki?

Figyelt kérdés
Két napja egy bizonyos férfi parfümöt érzek. Tudom kihez tartozik, és ezután kisebb fajta lelki problémán mentem keresztül, és 48 óráig nem jutottam alváshoz. Azóta 2 szer lezuhanyoztam és hajat mostam, 500 km-et utaztam, és még mindig érzem néhány percenként. Nem csak halványan, hanem konkrétan érzem, olyan helyeken ahol biztosan nem lehet. Lehet hogy nincs sok jelentősége ennek, de kíváncsi vagyok mi okozhatja. A válaszokat köstönöm, 18/L

2017. júl. 9. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A kialvatlanságtól, fáradtságtól van. Az emberi agy trükkös szerkezet, képes rá, hogy érdekes dolgokat műveljen a fáradtságtól, stressztől, vagy csak úgy spontán. Én a nagymamám süteményeinek az ízét szoktam érezni. De olyan is volt 3 nap ébrenlét után, hogy kívülről láttam saját magamat.
2017. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is megviselne, ha még 2 nap után is érezném magamon a másik, titkos barátom parfümjét. Nem is csodálom, hogy az egyes számú barát elküldött melegebb éghajlatra, 500 km-rel délebbre.
2017. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első választ


Ha. Bárcsak :))

2017. júl. 9. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!