Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evés után puffadok, alig...

Evés után puffadok, alig bírok mozogni, pedig nem eszek sokat, mitől lehet? Tudtommal allergiám sincs, de nem is csak 1-2 fajta étel után van így.

Figyelt kérdés

Különösebben túlsúlyos sem vagyok, valahol 60-70 kiló között. Na nem is nádszálvékony, de olyan átlagosnak mondanám a súlyom.

Nem is eszem túl magam, fél adag után mégis úgy érzem, mintha 3 adag ebédet ettem volna meg.

Nem tudok ételallergiáról, sőt tavaly volt egy allergiavizsgálatom, minden negatív lett.

Érdekes módon csak munkahelyen, ebéd után veszem észre, reggelinél vagy vacsoránál nem.

Mitől lehet ez?


2016. júl. 7. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a glutén útán volt, és lassan már el értem azt hogy kaja után futottam a mosdóba mert a bélbolyhaim nem tudták fel dolgozni, végén tele voltam ki ütéssel éééés szépen fel híztam, miután vérből ki derült hogy glutén érzékeny vagyok, és egy év alatt jött ki, meg akár a laktóz miatt is lehet, vagy fruktóz, el kell menni dokihoz és meg mondani hogy nézzék meg hogy nem e vagy valamire érzékeny és ne törődj azzal ha azt mondják hogy biztos nincs semmi mert nekem is ezt mondták hogy biztos nem vagyok glutén érzékeny és felesleges meg nézetni aztán 4 éve vagyok glutén érzékeny papíron is :)
2016. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgyis megyek hamarosan orvoshoz, mindenképp felvetem ezt is.
2016. júl. 8. 17:24
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a választ, ment a zöld kéz.
2016. júl. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!