Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem mostanában el van...

Úgy érzem mostanában el van tompulva az agy és le vagyok lassúlva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem el van tompulva az agyam, nehezebben koncentrálok dolgokra, lassabb a felfogásom és minthogyha nehezebben tudnám kifejezni magam. Fél éve nem ez volt a helyzet, általában mindig nehezen feloldódó ember voltam, nem a legközvetlenebb fajta, de számomra megszokottt társaságban mindig jól el tudtam beszélgetni, poénkodni

De mostanában mintha csak egy zombi lennék, ritkábban szólok hozzá dolgokhoz vagy pedig egy csomót gondolkodok azon, hogy hogyan fejezzem ki magam és mit mondjak

Mostanában kicsit elhanyagoltam magam, kevesebbet mozgok de többet iszok, ez hatással lehet az idegrendszeremre?


2017. júl. 13. 14:33
 1/5 anonim válasza:
alzheimer kóros vagy szerintem
2017. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy is, nem hinném hogy ilyen súlyos a helyzet.


Szerintem inkább csak ki vagy merülve, főleg szellemileg. Nekem is volt egy ilyen időszakom, hónapokig tartott de túl lettem rajta:)

Ha nem javul és nagyon zavar akkor elmehetsz dokihoz, de addig próbálj meg sokat pihenni és egészségesen élni, hátha segíteni fog:)

2017. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván. Ne piáljál, aludd ki magad rendszeresen, rendszeresen és egészségesen étkezz és mozogj többet.
2017. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az zavar, hogy fejlődnöd kellene, de nem teszed, és ebből adódóan tétlen, céltalan vagy. Vannak hosszútávú céljaid? Kezdj el foglalkozni azokkal, gyűjts egy kis erőt fizikai sporttal, utána fejleszd a szókincsedet, gyakorolj megjelenést a tükör előtt- bármit. Ha egyedül nehezen megy, akkor keress fel a környékeden egy jó logopédust, pszichológust, aki segít neked.

Én is jártam önismeret, önfejlesztés céljából, és valóban segített. Szembenéztem a komplexusaimmal, javított a megjelenésemen. Hány éves vagy? Nyilván anyagiak kellenek hozzá, és a leírásodból úgy tűnik, diák vagy. Azt javaslom, ha teheted, mert egyedül nem megy, mindenképp keress egy jó szakembert, tanárt, vagy személyt, akiben megbízol, és segíthet neked.

2017. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van, de igazából az IS közrejátszott, hogy túlreagáltam a helyzetet, viszont, ha lemegy a nyár megfogadom ezeket a hasznos tanácsokat, mert amikoregészségesebben éltem éreztem, hogy sokkal tisztább fejjel tudok gondolkodni
2017. aug. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!