Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 100 körüli pulzus állás...

100 körüli pulzus állás közben;ezzel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés

Aktív életet élek, elég sokat mozgok, főleg bicajozok; a nyugalmi pulzusom 52-54. Viszont napközben, ha csupán felállok, a pulzusom megközelíti a 100 körüli értéket és nem is igazán csökken le, elég sokáig a 90-100 körüli tartományban mozog. Ilyenkor nem érzem rosszul magam, csak az érték miatt.:)

A vérnyomásom optimális, más okból ősszel voltam holter vizsgálaton, terhelése ekg-n, szív-ultrahangon...mindent rendben találtak Viszont olvastam, hogy a pulzusértéknek nem nagyon kéne változnia különféle testhelyzetek változtatásával, illetve egy idő után vissza kellene állnia normális értékre...ez nálam nem történik meg állás közben, ezért is aggaszt ez a dolog. Bármilyen véleményt, tapasztalatot, hozzászólászt szívesen fogadok.



2017. júl. 19. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Izgalmi állapotban felállsz, és amíg állsz, nem is változik a helyzet.
2017. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia írtam üzenetet. Ugyanezzel a problémával küzdök.
2017. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!