Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sedatif pc-t akármeddig lehet...

Sedatif pc-t akármeddig lehet szedni, vagy 1-2 hét után abba kell hagyni?

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszak utáni szorongásos tünetek, nyugtalanság, rossz közérzetre akarom szedni. (volt már ilyen régebben is, és ne írja senki, hogy nem elég és semmit nem használ rá ez a tabletta, túl enyhe, stb, mert már szedtem és akkor valóban segített.) Csak annyi a baj, hogy soha nem szedtem 3 hétnél tovább, mert nem volt rá szükség, viszont most csak bízni tudok benne, hogy most is teljesen ,,jól leszek" annyi idő elteltével, viszont ha mégsem, akkor lehet alkalmazni akár több hónapig is?

Egyébként mielőtt valaki azzal jönne, hogy menjek pszichiáterhez, komolyabb gyógyszert felíratni, annyira azért nem súlyos a helyzet, és nem akarom mindenféle erős ,,mérgekkel" teletömni se magam. Ismerem magam, tudom, hogy időszakonként, nehezebb stresszes időszak után hasonló panaszaim vannak mióta az eszemet tudom, aztán valahogy egy idő után mindig jobb lett.

Köszönöm a segítséget!


2017. júl. 20. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet.
2017. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jobban vagyok.:) Szinte egy hét után javulást észleltem, és mára megszűntek a ,,rosszullétek", amik olyanok voltak, mint ha enyhe pánikrohamok lettek volna. Bízom abba, hogy nem is lesz többet.
2017. aug. 9. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök. 😊
2017. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!