Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ballagáson...

Mit tegyek, hogy ballagáson ne legyen ideges/rosszul?

Figyelt kérdés

Idegeskedős vagyok, amitől hányingerem van, szóval elég rossz kombináció.

Általános iskolai ballagás lesz, én csak ülök, max 1 tanárt kell kikísérni a színpadra, de attól még mindig nagyon idegeskedni fogok, egyik barátomnak nagy esélye van arra hogy elájul, aztán attól még nagyobb esély hogy elrókázzam magam. Szerintetek mivel oldható meg, hogy ne legyek ideges?

MagneB6-ot szedek, egy kis nyugtatót is szedek majd előtte(kicsit segít), meg sedatif PC-t.

Reggelire Jóreggelt-et gondoltam, de tudom hogy a felét is alig bírom majd megenni, semelyik reggel sincs annyi étvágyam.



2013. jún. 2. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
szia én csak annyit tudok neked tanácsolni ogy reggel elötte ne egél tul sokat ,na meg vacsorára sem elötte 1 napal ,de azért 1 fél szendvicset egyel reggelinek mert akkor elájulhatsz ha éhes vagy , ha a hányás miatt aggodsz akkor 1 deadelon segithet de ez a gyógyszer nem erre valo ez 1 utazási hányingerre kifejlesztett gygyszer de sehithet . nyugtatónak valeriana relaxot,hovat,sedatif pct is ajánlom személyes tapasztalatom a valeriana relax ez egesz jo volt nekem.....remélem tudtam 1 kicsit segiteni
2014. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elsö vagyok ,,,bocs a helyesirási hibákért siettem
2014. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!