Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, fejfájás, hidegrázás?

Szédülés, fejfájás, hidegrázás?

Figyelt kérdés

A menstruációm második napján vagyok, és olyan tüneteket észlelek, amik vagy egyáltalán nem szoktak jelentkezni, vagy csak előtte, és nem tudom hogy kapcsolatban áll-e vele vagy ez valami betegség, ezért is tettem ebbe a kategóriába a kérdést. Mindig szédülök a menzesz előtti 1-2 napon, és nagyon fejfájós vagyok (így emiatt nem aggódok), viszont a szédülés máskor nem szokott jelentkezni, úgyhogy ez kicsit aggaszt. Ma egyébként volt egy enyhe hányingerem is, és 2-3 napja ráz a hideg de nem egyfolytában, hanem például most is egy órán belül 5-6-szor "futkározott a hideg a hátamon", amit azért nem értek, mert elég meleg van...de tényleg csak végigfut rajtam ez a hullám, aztán percekig/órákig semmi nem történik. Lehet a görcsök miatt van?

A meleget pedig nagyon nem bírom, tavaly nyáron is kerek 2 hétig fájt a fejem szinte egyfolytában, az orvos már nem tudott mit kezdeni vele. De szédülni csak riktán szoktam, ezek a tünetek együtt pedig kicsit megijesztenek. A barátom beteg (hányás-hasmenés) ez ma derült ki, lehet csak tőle kaptam el a bajt?


Egyáltalán a meleg okozhatja az említett tüneteket? Bevallom nem sokat ittam az elmúlt napokban, a másfél-két liter épphogy megvolt, pedig nem szoktam ilyet csinálni, csak így alakult:/ De mindenképp pótolni fogom, főleg mert a 35-40 fokban ez különösen veszélyes.



2017. júl. 31. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Közre játszhatsz a mensid is igen,és az hogy korábban nem volt az elöjele utána még lehet,válltozol!És hogy nem iszol,elég szomorú!! Attol bizony nagyon fájhat a feje az embernek,hátha napszurást is kaptál!?(Nem voltál kint a napon néhány órácskát?) De ez igy vegyesen is lehet.Nyugodj meg,jobban leszel!
2017. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De, sajnos munka miatt elég sokat voltam a napon mostanában:( Az ivást pedig mindenképp pótolom, tudom hogy nem szabad játszani vele.

Hát akkor nem tudok mit tenni, pihenek és hátha elmúlik, megpróbálok nem idegeskedni rajta:)

2017. júl. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!