Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most tényleg melegebb van...

Most tényleg melegebb van vagy csak én érzem ilyen rossznak?

Figyelt kérdés

Hajdú-Bihar megyében élünk és nagyon-nagyon melegnek érzem az időjárást.

Kimegyek az udvarra és a falon lévő hőmérő(árnyékban persze), 29 fokot mutat most 3/4 9-kor. Délutánra simán felmegy 35-36-ra árnyékban.

Ezelőtti héten volt egy kellemes 27 fokos átlag hőmérséklet, imádtam. Azonban most egyszerűen izzadok ha kint vagyok.

A közérzetem is rossz és még csak rosszabb ha eszembe jut, hogy az időjárásos nő valamelyik nap poénkodva megjegyezte, hogy oké-oké, egész héten 36 körül lesz meg egyszer még 40 is várható, de nem kell aggódni csak a pont a D-K-i részen. Shit..

Az agyam azonnal eldurrant.


Nem is tudom.. én a gyerekkoromból nem emlékszem ilyen hű de melegekre. Bár ki tudja.. lehet anno jobban bírtam, de a szüleim is azt mondják, hogy régebben 80-as, 90-es években nem voltak ilyen dög melegek.


Szóval csak mi érezzük rosszabbnak vagy tényleg brutális ez az idő?

Télről ne is beszéljünk... május elején még kabátban jártam...



2017. aug. 1. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is tiszta kómás vagyok. Nyugi, ez csak a nagy meleg miatt van. Egészséges embernek sem való
2017. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szia! Én múlt héten voltam nyaralni Debrecenbe, és bizony engem is levert a víz, úgyhogy igen, teljesen normális.:D De nem csak ott van ám ilyen kánikula.:/ Én is nagyon nehezen viselem Baranyában is.. Régen szerintem se volt ennyire vészes. De hát már most sokan a globális felmelegedés kérdését veszik fontolóra.. előbb utóbb az is be fog következni nekünk, embereknek köszönhetően.
2017. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 veterán vas ***** válasza:
0%

Ugyan hagyd már a siránkozást!

Édes a dinnye, érik a szőlő, és jó a vízparton.

Nyár van. Mi a problémád? ;)

2017. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Siránkozás?

Szimplán annyi a problémám, hogy emiatt az idő miatt ingerlékeny vagyok, szó szerint szar a közérzetem és mindent nyűgnek élek meg.

Édes dinnye volt régen is, édes szőlő is és nem mindenki tud egész nap a vízparton lenni...

Emellett néha haza is kell menni, ahol vár a csodás 37-38 fokos lakás.

Nem magával a nyárral van a gond, hanem azzal, hogy kezd elmenni a rossz irányba főleg, hogy ilyen hosszú távon megy. Még csak kedd van.. vasárnapig ilyet mond..


Nem vagyok a klíma híve, de ebből azt hiszem az lesz.

2017. aug. 1. 11:04
 5/20 anonim ***** válasza:

Ma én is rosszul voltam már reggel a melegtől, vánszorogtam az utcán, talán ha átállunk erre a melegre, akkor jobb lesz.


Amúgy emlékszem egy olyan nyárra amikor 1 hónapig 38 fok volt, az aszfalt olvadt az utcán, belement a cipőm sarka simán, mint a vajba.

2017. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Megerősítette a tv is, kánikula van jelenleg az országban, s elvileg ez lesz a legmelegebb hét az egész nyáron.

Tényleg brutálisan nyomott is vagyok sajnos..

2017. aug. 1. 17:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Jó annak, aki hétköznap délelőtt otthon az udvaron nézegetheti a hőmérőt... Más dolgozik klíma nélküli irodában, ő mit szóljon.
2017. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem el, itt is van olyan idióta, aki nem fogja fel, hogy van aki nem bírja, vagy nem szereti a hőséget! "Édes a dinnye", meg "nyár van", eszem megáll! Ezek aztán k urvára vígasztalóak annak, aki kínjában már a bőrt nyúzná le magáról. És ha nyár van, akkor annak muszáj örülni? Én személy szerint utálom mint a szart. A többi évszakkal semmi bajom. A telet kifejezetten szeretem, mégse mondom soha azoknak akik télen a nagyon okos "nyarat akarok!" kommentjeiket írják, hogy tél van, örülj neki!
2017. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nyári szünet van, azt hiszem, hogy anno te is kiélvezted ennek az előnyeit.

Én meg ülök a dögmeleg szobába és sopánkodok, hogy bárcsak újra tél lenne vagy egész évre beállna egy átlag 22-25 fok.

2017. aug. 1. 23:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Anno a nyári szünettel a 27-28 fokos nyári napokat úsztuk meg, nem a 37-38-at.
2017. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!