Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most tényleg melegebb van...

Most tényleg melegebb van vagy csak én érzem ilyen rossznak?

Figyelt kérdés

Hajdú-Bihar megyében élünk és nagyon-nagyon melegnek érzem az időjárást.

Kimegyek az udvarra és a falon lévő hőmérő(árnyékban persze), 29 fokot mutat most 3/4 9-kor. Délutánra simán felmegy 35-36-ra árnyékban.

Ezelőtti héten volt egy kellemes 27 fokos átlag hőmérséklet, imádtam. Azonban most egyszerűen izzadok ha kint vagyok.

A közérzetem is rossz és még csak rosszabb ha eszembe jut, hogy az időjárásos nő valamelyik nap poénkodva megjegyezte, hogy oké-oké, egész héten 36 körül lesz meg egyszer még 40 is várható, de nem kell aggódni csak a pont a D-K-i részen. Shit..

Az agyam azonnal eldurrant.


Nem is tudom.. én a gyerekkoromból nem emlékszem ilyen hű de melegekre. Bár ki tudja.. lehet anno jobban bírtam, de a szüleim is azt mondják, hogy régebben 80-as, 90-es években nem voltak ilyen dög melegek.


Szóval csak mi érezzük rosszabbnak vagy tényleg brutális ez az idő?

Télről ne is beszéljünk... május elején még kabátban jártam...



2017. aug. 1. 08:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

jaj ezeket a hurráoptimista mrhákat én is imádom: "nyár van, régen is volt meleg" blabla.


Nem vagyok öreg, és ÉNy Magyarországon lakom: gyerekoromban max. 28 fok volt nyaranta, de még a gimi alatt is.

amikor a fősulit kezdtem, már jött a szenvedés, 33-36 fokos nyarak, praktikák keresése.

déli fekvésű tetőtéri szobám van, 30 fok napközben, akkor is, ha besötétítek és csak éjjel vannak nyitva az ablakok.


egyébként úgy általában egy szélsőségesebb az időjárás: érezhetően egyre gyakrabban van erős szél stb.

2017. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

# 11-es, akkor ezek szerint én még szerencsésnek érezhetem magam a 28 fokos házban... Pedig majd megrohadok így is, komolyan, már tusolás közben is izzadok. :D

Jövő hét kb. keddig ezt a retket kell elviselni, addig meg is döglünk. :/

2017. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát még egy jó építkezésen egész nap a tűző napon... De nem baj, hiszen édes a dinnye és érik a szőlő! :D
2017. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Undorito ez az ido!

Sosem panaszkodtam, de ez a tel is nagyon durva volt, szo szerint a keritesekbe kellett kapaszkodni ahogy ment az ember dolgozni, mindent jeg boritott, mert folyamatosan esett az onoseso.

Ez a mostani nyar is kibirhatatlan, hozzateszem van egy ideje nagy medencenk, de nem orulok neki.

Pont ma reggel voltam kint a kertben, es a kocsirol jon fel a festek, annyira erosen megszivta a nap. El is altam vele a fa ala.

A medencenk 1hete lett feltoltve, ma volt 33fokos, a szomszede 38..

Borzalmas, tenyleg ilyen meg sosem volt. :(

2017. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
# 14 Örülj neki, hogy csak a medencéd 33fokos. Nálam jelenleg 32 fok van a házban!
2017. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Most már az én szobámban is 32 fok van, elviselhetetlen. Ma dél körül az ájulás szélén voltam.
2017. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Végre... :) Itt tegnap csapott le a vihar.

A szobába hirtelen 25 fok lett, kint pedig 21. Imádom! :D

2017. aug. 7. 06:45
 18/20 anonim ***** válasza:
2 napig élvezhetjük ezt az időt :)
2017. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szüleim gyerekkorában a 30 fok volt a legmelegebb, már elviselhetetlen a nyár, vagy alkalmazkodni kell aki bírja vagy picivel északabbra költözni, ahol nyáron is 20-25 fok van. Ez sajnos csak romlani fog. Mostani fiatalok gyerekei, unokái fogják nagyon megszívni.
2017. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2017. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!